göz icon resmi küçük Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

1105 defa görüntülendi

Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir

R@SİM

forum avatarı

Minecraft Skin Yükleme Minecraft Skin yüklemek Minecraft Skin yükleme Resimli Anlatım Minecraft Skin Nasıl Yüklenir multiplayer video

Hiç özel bir cilt ile bir kişi gördüm, ve kendinizin derileri almak nasıl merak ettiniz mi? Eh, artık bak! Bu öğretici yüklemeden indirirken, tüm adımlarda size rehberlik edecek! Sadece okumaya devam edin!

Giriş
Sonuçta bir oyuncu cilt nedir? Eh, bir oyuncu cilt bak özel bir türü, oyun yükleyebilirsiniz satın herhangi bir oyuncu. Her iki Reklam (Minecraft serbest versiyonu) ve alfa (oyunun ödenmiş) olarak kullanılabilir. Bu, çok oyunculu hem de Singleplayer olarak çalışır. Eğer oyunu almadı varsa, sen oyuncu derileri kuramazsınız dikkat edin. Bu PayPal aracılığıyla yapılabilir.

Bir cilt bulma
Eğer bir cilt istedim karar verdiniz mi? Peki, sonraki adım iyi bir bulmak. Sen Minecraft derileri yüzlerce bulabilirsiniz, tüm web yayılmış. İşte popüler bir kaç web siteleri var:

Skindex
Minecraftforum.net cilt forumu
Worldofminecraft.com cilt forumu

Cilt indirilmesi
Kendinizi gerçekten istiyorum, ve şimdi bunu indirmek için olacak bir cilt buldum. Bu yazı yazılan, web sitesi web için biraz farklıdır, ancak genellikle bir yerde bir download linki bulacaksınız. Dosyayı bulduktan sonra, ya bir indirme konak (Eğer cilt indirebilirsiniz hangi bir web sitesi) alınması için tıklayın veya indirmeye başlayın. Eğer bir yerde kolayca bulabileceğiniz alırsınız. Png dosyasını kaydedin. Eğer dosya indirilen ve bilgisayarınızda bir yere kaydettikten sonra, bu adım ile bitirdiniz.

Cilt takma
Son adım! Sen önceki adımları takip ettik ve şu an ne yapmak hiçbir fikrim yok bir. Png görüntü var. Yüklemek için cilt (sizin de oyun karakteri uygulayın) minecraft.net (resmi minecraft web sitesi) gidin ve hesabınızı bilgileri ile giriş yapın. Bunu yaptıktan sonra, sol üst köşedeki bağlantıyı "Tercihler" bulmak gerekecek. Bu tıklatın ve varsayılan karakter yerinde çalışan bir siteye yönlendirilirsiniz. Ekranın sağ tarafında, bazı talimatları bulacaksınız, ama biz zaten bir cilde sahip olduğu, bu atlayabilirsiniz. Talimatları Aşağıda metni üzerinde "Dosya seç" butonunu olmalıdır. Bu düğmeye tıklayın ve cildinizi kaydettiğiniz yere (. Png dosyası) gidin. Bunu buldum sonra, onu tıklatın ve "Tamam" tuşuna basın. Pop-up kapanır ve "Dosya seç" butonuna sağ, sizin cilt (SkinNameHere.png) adını bulacaksınız. Bu metnin sağ kısmında, metni "Yükle" ile başka bir düğme göreceksiniz. Bu tıklatın ve web yenilemek gerekir. Bunun yerine varsayılan karakter size cilt yerinde çalışan uygulanan ile, karakter olmalıdır. Tebrikler! Sen başarıyla karşıdan yüklenmiş ve bir deri yüklendi!

download indir gif png
İndirmek İçin TIKLAYIN!

----------------------------------------------------------------------------------

Artık Turbobit'de dosya indirirken beklemeye son !

Sms ile Premium Alabilirsiniz nasıl mı? Tıklayın !

Aldığınız Pin kodunu aktifleştirmek için Tıklayın !

TURBOBIT INDIRME LINKI
Turbobit ile Dosya indirme: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra sağ altta "Normal İndirme"ye tıklayın ardından resimdeki kodları girip "İndir" butonuna basın. 60 saniye bekledikten sonra "Dosya indir"e tıklayın ardından indirme başlayacaktır.

| Torrent | İndir | Download | Full | Tek link | Yükle | Programı | Hilesi | Mp3 | izle | Full İndir | Full İzle | seyret | filmi | filimi | Online | Dovunloatd |Torent | Torrend | Hemen İndir | Çabuk İndir | Hızlı İndir | Programını İndir | Filimini İzle Seyret | Filmini İzle Seyret | RasimGEL
Bul
Alıntı

Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir.mp3 indir boxca big.az gezginler 2012 2013 2014 albüm indir download full Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir hilesi hatası sorunu çözüm resimli anlatım video anlatım Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir resimleri wallpaper masaüstü arkaplan linux mac windows 7 8 xp oyunu indir full tek part Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir filmi izle tamindir tek link turbobit mediafire letitbit ahmetturan full Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir nasıl yapılır nasıl çözülür nasıl indirilir kim yapmıştır nedir nasıldır nerede bulunur nezaman tarifi şekli türkçe 32 bit 64 bit Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir Full İndir Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir Full Tek Link İndir Minecraft Skin Yükleme Resimli Anlatım Nasıl Yüklenir Full İndir Tek Link

WeBBoSS Forum V3 @2014 | İletişim | En Üste Dön | İçeriğe Dön | RSS Beslemesi

Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group

tema: Sağlam Kafa